Centrum Logistyczne w Oświęcimiu

Opis Obiektu

Centrum Logistyczne w OświęcimiuPrzedmiot sprzedaży to nieruchomość magazynowa stanowiąca działkę 2653/225 o powierzchni 4,00 ha, na której znajduje się budynek hali magazynowej z wbudowaną jednokondygnacyjną częścią administracyjno – socjalną. Całość ogrodzona, posiada wolnostojącą portiernię, rozległe parkingi, dostęp do za i wyładunku z każdej strony hali magazynowej, wraz z zadaszeniami. Szczególna zaleta to możliwość korzystania z zadaszonej bocznicy kolejowej, zbudowanej dla obsługi Centrum.

Budynek jest magazynem wysokiego składowania – do 12 m wysokości w świetle. Nieruchomość wyposażona jest w pełną infrastrukturę techniczną. Konstrukcja budynku stalowa, części administracyjno – socjalnej murowana, fundamenty i posadzki żelbetowe. Obiekt ma kształt prostokąta z dodatkową nawą usytuowaną od strony południowej w rejonie istniejącej bocznicy kolejowej. Budynek zaprojektowano jako wielo przestrzenny pięcionawowy obiekt o konstrukcji stalowej ramowej. Podstawową funkcją obiektu jest składowanie opakowań.

Ile wynosi powierzchnia użytkowa magazynu?

Całkowita powierzchnia tego obiektu to niemal 20 tysięcy metrów kwadratowych na terenie, których możesz ulokować swój własny magazyn wysokiego składowania.

Jak wygląda skomunikowanie z innymi miastami?

Magazyn jest tak zlokalizowany aby zapewniać jak najlepszy dostęp do głównych węzłów komunikacyjnych łączących obiekt z innymi miastami i tak zaledwie 64 kilometry jest stąd np. do Katowic, jest łatwe połączenie z Warszawą i Krakowem. W pobliżu jest droga krajowa 44, która łączy Górny Śląsk z Krakowem. Jest to niezaprzeczalnie atutem tego obiektu. Do obsługi Centrum została zbudowana zadaszona bocznica kolejowa, z której można swobodnie korzystać. Jest to doskonały magazyn na sprzedaż pod Krakowem. Jeśli masz więcej pytań to zapraszamy do kontaktu z nami.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@krakmagazyn.pl