Opis Obiektu

Do wynajęcia oferowany jest magazyn z przeznaczeniem do wysokiego składowania zaopatrzony w nowoczesne regały. Wysokość składowania wynosi aż 16 metrów, dzięki czemu przestrzeń magazynu może być wykorzystana w sposób niezwykle wydajny. Na wyposażeniu magazynu znajdują się nowoczesne wózki, znacznie przyspieszające przemieszczanie towaru na regałach.

Opis Obiektu

Do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowy zlokalizowany przy obwodnicy Pilzna, w niewielkiej odległości od autostrady A4. Dzięki temu ułatwiony jest dostęp do całego kraju. W jednym z magazynów zlokalizowany jest skład celny, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla wszystkich firm zajmujących się handlem międzynarodowym.

Opis Obiektu

magazyn w Krakowie Nowa huta do wynajęciaOferowana nowa hala magazynowa w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, dla których liczy się dostęp do dużego ośrodka miejskiego, a jednocześnie łatwość dojazdu do najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Budynek znajduje się w odległości zaledwie kilku kilometrów od autostrady A4 i w sąsiedztwie klasy ekspresowej S7.

Opis Obiektu

7R Park Brzesko to nowoczesny obiekt położony w południowo zachodniej części miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 94 i w pobliżu węzła autostrady A4. Ta bardzo korzystna lokalizacja sprawia, że oferowany magazyn do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się transportem, czy produkcją, dla których łatwy dostęp do miast takich, jak Kraków, Tarnów, Wieliczka i Bochnia może być dużym plusem.

Opis Obiektu

hala pod KrakowemOferowany magazyn do wynajęcia położony jest przy drodze krajowej, która łączy Balice z nieodległym Kryspinowem. W pobliżu znajduje się więc obwodnica Krakowa będąca częścią autostrady A4, jak również międzynarodowy port lotniczy Kraków – Balice. Lokalizacja w pełni odpowiada więc potrzebom nowoczesnego biznesu, zwłaszcza działającego w sektorze transportowo – dystrybucyjnym.

Opis Obiektu

magazyn z chłodnią koło KrakowaOferowany do wynajęcia magazyn to bardzo nowocześnie urządzona przestrzeń, wyposażona dodatkowo w komorę chłodniczą. Hala położona jest w bezpośredniej bliskości Krakowa – około 20 minut jazdy od ścisłego centrum miasta. Dzięki temu hala jest wyjątkowo łatwo dostępna. Magazyn ten to doskonałe rozwiązanie dla firm, które zajmują się dystrybucją produktów spożywczych, czy innych produktów, których magazynowanie wymaga kontrolowanej temperatury.

Opis Obiektu

Panattoni park Kraków Skawina IIOferowany do wynajęcia obiekt to nowoczesny magazyn w Krakowie, będący częścią parku hal magazynowych Panattoni Park Kraków Skawina II. Jego dokładna lokalizacja to okolice Skawiny, tuż przy autostradzie A4 – zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Krakowa. Dzięki temu magazyn jest bardzo dostępny i stanowi świetne miejsce do obsługi różnego rodzaju operacji logistycznych.

Opis Obiektu

Logicor KrakówLogicor Kraków to dostępna do wynajęcia przestrzeń magazynowa pod Krakowem, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A4. Dzięki temu, że obiekt usytuowany jest przy ważnym szlaku komunikacyjnym, łączącym wschód i zachód Europy, jest doskonałym miejscem dla różnych przedsięwzięć logistycznych.

Opis Obiektu

Powierzchnia magazynowa z chłodnią blisko centrum Krakowa

Do wynajęcia wysokiej jakości powierzchnia magazynowa ok 860 mkw. z komorą chłodniczą idealna do składowania produktów spożywczych czy innych wymagających kontrolowanej temperatury jak również działalności firm cateringowych. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonym i ogrodzonym z dostępem 24h/ dobę. Lokalizacja 10 min jazdy od obwodnicy S7 prowadzącej do autostrady A4 w kierunku Katowic i Rzeszowa. Dojazd do Rynku Głównego w 20 min.

Zapraszamy do obejrzenia hali.

Opis Obiektu

Panattoni Park KrakówPanattoni Park Kraków – położony wzdłuż krajowej drogi numer 44, 800m od węzła transportowego łączącego drogi A4, E77, E40 w pobliżu portu lotniczego w Krakowie. Rozwinięta infrastruktura komunikacji publicznej zapewnia łatwy dojazd pracownikom do parku. Bezpośrednie połączenie z autostradą A4 pozwala w krótkim czasie dotrzeć na Śląsk, do Wrocławia oraz Niemiec. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż