Centrum logistyczne Balice

Opis Obiektu

Centrum Logistyczne BalicePowierzchnia magazynowa na wynajem położona w Krakowie. Hala zlokalizowana ok 6km od obwodnicy Krakowa. Plac manewrowy przy powierzchni, teren ogrodzony, monitorowany. Możliwość dostosowania powierzchni do wymagań najemcy. Obiekt idealny pod składowanie. Do dyspozycji najemcy powierzchnia biurowa oraz socjalna. Doki przeładunkowe z rampami, miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych.

Szukasz magazynu blisko obwodnicy Krakowa?

Ta propozycja będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Dostępna tutaj hala magazynowa do wynajęcia jest oddalona zaledwie o 6 kilometrów od obwodnicy co sprawia, że obsługa logistyczna tego magazynu jest całkiem bez problemowa i szybka co jest atutem obiektu.

Czy mogę dostosować metraż magazynu do swoich potrzeb?

Oczywiście nie ma z tym problemów, istnieje możliwość dostosowania wielkości modułu magazynowego do swoich potrzeb, nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu zdecydować ile dokładnie metrów kwadratowych chciałoby się wynajmować i ile jest potrzebne. Do dyspozycji jest tutaj 1700 metrów kwadratowych, ale być może w tej chwili metraż ten uległ zmianie dlatego warto się z nami skontaktować a udzielimy wszelkich niezbędnych szczegółów. Proszę powołać się na ofertę centrum logistyczne Balice.

Potrzebujesz również biuro?

Tutaj poza magazynem będziesz mógł również wynająć biuro w pobliżu miejsca składowania towarów. Nie będzie też problemu ze stałym monitoringiem hal albowiem obiekt został wyposażony w taki monitoring + całodobową ochronę.

Szukając magazynu na Krakowskich Balicach sugerujemy wziąć pod uwagę właśnie tą ofertę.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]