Hala magazynowa do wynajęcia w Krakowie

Opis Obiektu

Hala magazynowa do wynajęcia w KrakowieNowa propozycja jeśli chodzi o wynajem magazynów Kraków w regionie Małopolskim. Hala magazynowa w Krakowie z doskonałym dostępem do głównego węzła komunikacyjnego. Obiekt w pełni nowoczesny, wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne mające ułatwić składowanie w nim towarów. Przeznaczeniem może być oczywiście magazyn wysokiego składowania lub linia produkcyjna. Obiekt usytuowany zaledwie osiem kilometrów do autostrady A4, która gwarantuje szybkie dotarcie do największych miast w Polsce.

Magazyn o jakiej powierzchni mogę tutaj wynająć?

Do wynajęcia czeka niemal pięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wyposażonych we wszystkie niezbędne instalacje zwiększające bezpieczeństwo obiektu, m.in. pod względem zagrożenia pożarowego. Ponadto jest tutaj do zaadaptowania kilka pomieszczeń biurowo socjalnych, które do dyspozycji otrzymuje najemca.

Czy hala posiada suwnice oraz duży plac składowy?

Hala wyposażona jest w suwnice a w jej otoczeniu jest bardzo duży plac składowy, co stanowi ewidentny plus dla firm, które planują spore ilości przeładunków w swoim magazynie. Jest to niewielka, ale posiadająca wiele udogodnień nieruchomość magazynowa.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]