Magazyn w Krakowie

Opis Obiektu

Magazyn w KrakowieMagazyn będący przedmiotem niniejszej oferty zlokalizowany w Krakowie w odległości 10 km od ścisłego centrum miasta. Przedmiotowy budynek został wybudowany w dwóch etapach zakończonych w 2007 i 2012 roku. Magazyn ogrodzony i posiadający dwie bramy wjazdowe. Na wynajem różne moduły. Hala zakończona jest zadaszoną rampą rozładunkową o powierzchni 120 m2 wraz z czterema hydraulicznymi klapami rozładowczymi.

Czy obiekt posiada część biurową?

Tak na terenie obiektu jest możliwe wynajęcie kawałka powierzchni biurowej, co więcej w każdym takim pomieszczeniu zainstalowane zostały systemy klimatyzacyjne zwiększające komfort użytkowania w okresie letnim.

Czy magazyn posiada różne moduły?

Tak na terenie obiektu można adaptować swoje własne moduły magazynowe, niekoniecznie trzeba wynajmować całą powierzchnię, można wybrać tyle metrów kwadratowych ile dokładnie jest potrzebne. Wybierać można spośród już dostępnych tutaj modułów magazynowych. Nie wszystkie magazyny w Krakowie posiadają takową możliwość – ten tak.

Czy na terenie magazynu są wszystkie zabezpieczenia?

Tak, hale zostały wyposażone w najwyższej klasy hydranty spełniające funkcje przeciwpożarowe, jest tutaj również zamontowana pełna instalacja alarmowa, informująca o ewentualnych zagrożeniach.

Interesuje mnie różna wysokość składowania

Zatem jeśli masz zapotrzebowanie na wynajęcie kilku magazynów o różnych wysokościach składowania w jednym obiekcie to tutaj będziesz miał taką możliwość albowiem w tym obiekcie istnieją różne wysokości pomiędzy 5,8 a 7,5m.

Chcesz wynająć magazyn w odległości 10km od Krakowa?

Nie masz się nad czym zastanawiać, ten obiekt jest właśnie położony w takiej odległości od samego centrum Krakowa. Dobra komunikacja, infrastruktura drogowa zapewniają szybkie połączenia z centrum.

Główne atuty obiektu:

  • W hali magazynowej zainstalowano oświetlenie metahalogenowe wraz z awaryjnym oświetleniem ewakuacyjnym.
  • W pokojach biurowych zainstalowano systemy klimatyzacji.
  • Budynek wyposażony jest w instalacje alarmową i telewizji przemysłowej, a w części magazynowej zainstalowane zostały hydranty przeciwpożarowe.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]