MK Logistic Park Kraków – 30,000m2 powierzchni całkowitej

Opis Obiektu

MK Logistic Park Kraków - 30,000m2 powierzchni całkowitejJuż dziś możesz wynająć magazyn w MK Logistic Park Kraków – łącznie 30,000m2 do wynajęcia – idealne miejsce pod składowanie. Nieruchomość położona w odległości 10 km od ścisłego centrum Krakowa w dzielnicy Rybitwy. Centrum uzyska łatwy dostęp do budowanego „bieżanowskiego” węzła autostradowego (autostrada A4), a w dalszej perspektywie do węzła „Christo Botewa” obwodnicy wschodniej Krakowa (droga S7).

Większość firm, które poszukują magazynu w Krakowie to firmy działające w sektorze logistycznym. Magazyn w MK Logistic Park posiada wszelkie atuty, właśnie pod kątem dobrej logistyki. Usytuowany jest on na Rybitwach, dzięki czemu w zaledwie 10 minut można stąd dotrzeć do centrum Krakowa, które oddalone jest o niespełna dziesięć kilometrów od tego obiektu. W pobliżu ulokowana jest także krzyżówka autostrady A4 z obwodnicą Krakowa. Również niedaleko jest stąd do krakowskiego lotniska na Balicach.

Czy Magazyn jest blisko autostrady?

Odpowiadając odrazu na pytania potencjalnych najemców – TAK. Jest to obiekt położony bardzo blisko autostrady bo zaledwie pięć kilometrów od niej. Dla wielu firm logistycznych poszukujących obiektów w tym regionie będzie to niezaprzeczalnie atutem.

Czy obiekt jest dobrze skomunikowany z miastem?

Zapewniamy, że tak, wszyscy pracownicy magazynu będą mogli bez problemu dojechać do obiektu dzięki połączeniom komunikacyjnym z Krakowem. W odległości niespełna stu metrów jest tutaj przystanek autobusowy, dzięki czemu każdy pracownik nie mający swojego środka transportu będzie mógł dojechać do pracy.

Szukasz nowoczesnego magazynu w Krakowie?

Bez wątpienia będzie to lokalizacja, z której będziesz zadowolony albowiem MK Logistic Park posiada wszelakie nowinki techniczne, jakie obecnie wykorzystuje się w każdych nowo budowanych magazynach. Między innymi są tutaj nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe, klapy dymowe i wzmocniona posadzka o wysokiej nośności. Głębokość obiektu to sto czterdzieści cztery metry, a jego wysokość wynosi dziesięć metrów.

Wolne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w tym obiekcie posiadają możliwość adaptacji na w pełni funkcjonalne centrum dystrybucyjne. Dzięki dostępności funkcjonalnych powierzchni biurowych i dużej liczbie miejsc parkingowych, można tutaj śmiało otworzyć swoją własną produkcję w zakresie przemysłu lekkiego. Wszystko spełnia najwyższe światowe standardy.

Główne atuty obiektu:

  • Centrum znajduje się w odległości 25 km od lotniska w Krakowie – Balicach.
  • Obiekt jest wyposażony w ogrzewanie olejowe, świetliki i klapy dymowe, drzwi i rampy rozładunkowe z uszczelnieniami, wentylację grawitacyjną.
  • Magazyn do wynajęcia od zaraz.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]