Obiekt magazynowo-produkcyjny

Opis Obiektu

Obiekt magazynowo produkcyjny w KrakowieHala produkcyjno magazynowa na wynajem o całkowitej powierzchni użytkowej 4227 m2. Możliwość komunikacji poprzez bramy z wysokości rampy i z poziomu zero. Ogrzewanie: nadmuchowe hali ciepłem dostarczanym z sieci miejskiej poprzez wymiennik i nagrzewnice, ogrzewanie biur konwekcyjne poprzez wymiennik i kaloryfery z termostatami.

Czy magazyn można wynająć na lekką produkcję?

Tak, jest to obiekt, w pełni nowoczesny, który bez problemów można wynająć i uruchomić tam niewielką linię produkcyjną. Wiemy, że jest to jedno z najczęściej pojawiających się pytań wśród najemców. Z reguły bowiem magazyny do wynajęcia wykorzystywane są po to aby w nich składować towary, nie każdy wie, że mogą one również umożliwiać uruchomienie produkcji.

Szukasz magazynu w Krakowie z 24 godzinną ochroną?

Chciałbyś aby Twój magazyn był chroniony przez 24 godziny na dobę? W tym obiekcie jest taka możliwość, dzięki czemu możesz być spokojny o składowane towary czy też w przypadku ewentualnego pożaru magazyn jest wyposażony w szybko reagujące czujki dymne. Jest to obiekt w pełni bezpieczny wyposażony w nowoczesne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo na jego terenie.

Potrzebujesz dużo miejsc parkingowych przed magazynem?

Nie ma z tym najmniejszego problemu, w tym obiekcie znajdziesz ich naprawdę wiele. Jest tu mnóstwo miejsc parkingowych i sporo dużej wielkości placów manewrowych dzięki czemu obsługa logistyczna tego obiektu jest naprawdę bez problemowa.

Główne atuty obiektu:

  • Media: woda, prąd i ciepło mają osobne liczniki, posadzka niepyląca.
  • Wysokość hali w najniższym punkcie do konstrukcji 8,00 m.
  • Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni.

Koszt wynajmu jest uzależniony od wielkości wynajętej powierzchni i czasu wynajmu.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]