Panattoni Park Kraków West

Opis Obiektu

Panattoni Park Kraków West oferuje 18 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni magazynowej, położonej w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach Krakowa.  Panattoni Park Kraków West to wysokiej jakości przestrzeń magazynowa, położona zaledwie 10 kilometrów od centrum Krakowa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, budynek został wyposażony w liczne doki rozładunkowe, obszerne place manewrowe oraz miejsca parkingowe dla pracowników kompleksu.

Magazyn wysokiego składowania na Zachód od Krakowa

Panattoni Park Kraków West obejmuje obiekty o nowoczesnej powierzchni klasy A, którą charakteryzuje łatwy dojazd do doków oraz możliwość wjazdu z poziomu „0” – sprawia to, że przestrzeń może posłużyć zarówno do składowania z pomocą wózków widłowych, jak i lekkiej produkcji.

Panattoni Park Kraków West łączy w sobie świetnie przygotowane obiekty oraz dogodną lokalizację. Teren inwestycji znajduje na południowy zachód od centrum Krakowa, co zapewnia znakomity dojazd do samego miasta oraz kluczowych arterii transportowych wokół Krakowa. Za pośrednictwem drogi krajowej DK44 kompleks posiada dostęp do obwodnicy miasta, autostrady A4 w kierunku Katowic lub Rzeszowa, a także dróg ekspresowych E77 i E40. Dodatkowymi atutami jest bliskość Lotniska w Balicach oraz rozbudowana sieć miejskiej infrastruktury, która zapewnia łatwy dostęp dla pracowników.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]