Panattoni Park Kraków

Opis Obiektu

Panattoni Park KrakówPanattoni Park Kraków – położony wzdłuż krajowej drogi numer 44, 800m od węzła transportowego łączącego drogi A4, E77, E40 w pobliżu portu lotniczego w Krakowie. Rozwinięta infrastruktura komunikacji publicznej zapewnia łatwy dojazd pracownikom do parku. Bezpośrednie połączenie z autostradą A4 pozwala w krótkim czasie dotrzeć na Śląsk, do Wrocławia oraz Niemiec. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Lokalizacja przy autostradzie A4 zapewnia doskonałe połączenia z resztą kraju.

Idealny magazyn do wynajęcia w Krakowie

Tak można w zasadzie podsumować tą ofertę albowiem jest to niemal najlepszy obiekt magazynowy na terenie Małopolski. Jeśli chodzi o wszystkie magazyny do wynajęcia w Krakowie to właśnie Panattoni wyprzedza konkurencję – takie jest nasze zdanie. Elementami, które wpływają na korzyść tego dużego parku magazynowego bez wątpienia jest już sam projekt hal i doskonałe położenie doków załadunkowych. Już na tym poziomie twórcy postarali się o to aby z tego magazynu korzystało się łatwo, szybko i przyjemnie.

Jaka branża najczęściej wynajmuje powierzchnie w tym obiekcie?

Chyba najczęściej pojawiają się tutaj firmy z branży spożywczej i logistycznej. Bardzo dobrze obiekt jest skomunikowany z węzłami komunikacyjnymi co przyciąga właśnie firmy zajmujące się logistyką. Na drugim miejscu jest branża spożywcza, która również chętnie wynajmuje tutaj dowolnie dopasowane do swoich potrzeb moduły magazynowe. Również i firmy np. z branży wydawniczej często lokują tutaj swoje magazyny do składowania towarów.

Sama nazwa dewelopera – Panattoni zobowiązuje, jest to jeden z największych i najlepszych na rynku deweloperów, można by nawet stwierdzić, że obiekty od Panattoni można wynajmować w ciemno, rzadko kiedy ktoś narzeka na obsługę i korzystanie z ich obiektów. Polecamy!

Główne atuty obiektu:

  • Park jest wyposażony w system ogrzewania gazem, świetliki i klapy dymowe, system tryskaczy ESFR, natężenie światła zgodnie z prawem.
  • Wysokość w świetle – 10m.
  • Konstrukcja betonowa, siatka słupów – 12m x 22,5m.
  • Posadzka bezspoinowa, nośność posadzki 5 t/m².
  • Doki rozładunkowe, bramy z poziomu „0”.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]