Magazyn do wynajęcia blisko Tarnowa

Opis Obiektu

Nowoczesna i spełniająca najwyższe standardy powierzchnia magazynowa koło Tarnowa jest częścią Centrum Logistycznego w Żabnie. Świetna lokalizacja gwarantuje sprawną i wygodną komunikację z regionami w południowej Polsce. Magazyn do wynajęcia koło Tarnowa posiada zdecydowane walory komunikacyjne.

Lokalizacja na plus

Magazyn do wynajęcia koło Tarnowa posiada zdecydowane walory komunikacyjne. Położony jest wzdłuż drogi nr 973 w niedalekiej odległości od autostrady A4. Zapewnia wygodny dojazd do Krakowa, Katowic, Rzeszowa, a także przejścia granicznego w Korczowie. Przez Żabno przebiega również droga wojewódzka nr 975.

Nowoczesny park logistyczny

Magazyn do wynajęcia koło Tarnowa wchodzi w skład nowoczesnego Centrum Logistycznego o powierzchni ponad 30 000 mkw. Znajdują się tutaj powierzchnie magazynowe przeznaczone na składowanie, lekką produkcję, a także biura. Istotnymi atutami są moduły magazynowe o wysokości 10 m, hale klasy A, elektryczne bramy wjazdowe, 14 doków, ogrzewana hala o konstrukcji żelbetowo-stalowej, energooszczędne oświetlenie, wysokie bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz wiele innych

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

Twoje imię / nazwa firmy (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Kontakt

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail:kontakt@krakmagazyn.pl