Cracow Airport Logistics Center

Opis Obiektu

Cracow Airport Logistics CenterMagazyn zlokalizowany w Krakowie w pobliżu międzynarodowego lotniska Kraków – Balice, zaledwie 1 km od granicy miasta Krakowa, 4 km od międzynarodowego lotniska Kraków – Balice, 1 km od autostrady A4 w kierunku Katowic (60 km) i Wrocławia (260 km). Magazyn przeznaczony pod wysokie składowanie – wysokość 10 m. Dostępne doki rozładunkowe oraz bramy z poziomu „0”. Cecha charakterystyczna budynków to ich niezwykle wysoki standard.

Szukasz magazynu niedaleko od Krakowa?

Cracow Airport Logistics to właśnie obiekt, który jeśli chodzi o położenie względem Krakowa jest idealny. Dzieli go niespełna trzysta metrów od samej obwodnicy Krakowa. Jest z niego również bardzo blisko do lotniska Balice, jeśli zależy Ci na tym aby mieć idealne połączenie z Krakowskim lotniskiem to wynajmując magazyn właśnie tutaj będziesz miał niewiele ponad cztery kilometry do lotniska.

Czy obiekt jest blisko autostrady?

Tak położenie magazynu jest bardzo korzystne jeśli chodzi o odległość od autostrady. Bardzo blisko jest autostrada A4 co niewątpliwie świadczy o tym, że ten park magazynowy należy do najatrakcyjniejszych parków w regionie. Do samej autostrady A4 jest niespełna `pięć kilometrów, dzięki temu jest zapewniony pełen komfort jeśli chodzi o połączenia logistyczne z Wrocławiem lub Katowicami.

Współpracuję z Państwami Europy Zachodniej i Wschodniej czy magazyn będzie odpowiedni?

Zdecydowanie tak ponieważ jest stąd bardzo blisko do lotniska Kraków-Balice, ale co więcej jest również idealne połączenie komunikacyjne z lotniskiem w Katowicach. Odległość jaka dzieli ten obiekt od katowickiego portu lotniczego nie przekracza dziewięćdziesięciu kilometrów. Jest to jeden z nielicznych magazynów spośród naszej całej oferty magazynowej w tym regionie, który ma tak dogodne połączenie z więcej niż jednym lotniskiem.

Jak duży jest to park magazynowy?

Docelowo będzie tutaj do wynajęcia niemal sto pięć tysięcy metrów kwadratowych, wszystko będzie zaprojektowane w ten sposób aby spełniać najwyższe standardy. Każdy może tutaj indywidualnie dopasowywać wynajmowaną powierzchnię do swoich własnych potrzeb. Obiekt ten jest godny polecenia każdemu kto chce przeznaczyć halę pod składowania lub lekką produkcję

Główne atuty obiektu:

  • Nośność posadzki – 50kN/m2.
  • Jednym z zastosowanych tutaj rozwiązań są niezawodne tryskacze posiadające nowoczesny system EFSR.
  • Magazyn jest ogrzewany, siatka słupów 12 x 24 m.
  • Istnieje możliwość budowy powierzchni magazynowych zgodnych z wymaganiami klienta.

Teren, na którym znajduje się park, jest idealny do celów magazynowych, dystrybucyjnych oraz lekkiej produkcji.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]