Magazyn w Niepołomicach

Opis Obiektu


Magazyn w NiepołomicachMagazyn do wynajęcia w Niepołomicach, 20 km na wschód od centrum Krakowa. Bardzo dobry dojazd transportem prywatnym oraz publicznym. Obiekt przeznaczony do wynajmu oraz sprzedaży, położony na terenie Niepołomickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która jest częścią Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego. Obiekt położony w prestiżowej okolicy i sąsiadujący z takimi firmami jak: Man Trucks, DLH, Coca-Cola, ACP Polska, Meiller Polska, Ascomp S.A. Na nieruchomości znajduje się magazyn produkcyjny oraz budynek biurowy.

Ile powierzchni magazynowej jest dostępne?

W tym magazynie czeka na wynajęcia 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, na terenie której wysokość hali wynosi osiem i pół metra. Ten wybudowany w 2012 magazyn jest nowym obiektem, nie jest on może aż tak duży jak obiekt magazynowy  Panattoni w Krakowie, ale dla kogoś kto chce ulokować swój biznes pod Krakowem i nie zależy mu na bardzo dużych powierzchniach będzie to idealna propozycja.

Czy Mysłowice są daleko od Krakowa?

Ten magazyn w Mysłowicach przeznaczony do wynajęcia jest usytuowany zaledwie 20 kilometrów od stolicy Małopolski. Czy to dużo? Dla niektórych tak, dla innych nie, naszym zdaniem odległość jest idealna, do tego Mysłowicki obiekt znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Potrzebujesz magazyn do wynajęcia z bocznicą kolejową?

Tak ten obiekt zapewnia dostęp do bocznicy kolejowej jak również jest dostęp do suwnicy.

Czy mogę tutaj wynająć również biuro?

Oczywiście jest możliwość wynajęcia powierzchni biurowej w pobliżu wynajmowanej hali magazynowej. Do dyspozycji jest niemal 2 tysiące metrów kwadratowych, na których można uruchomić biuro np. w przypadku adaptacji magazynu na niewielką linię produkcyjną.

Jeśli chodzi o Niepołomice jest to nowoczesny i godny polecenia magazyn do wynajęcia. Polecamy!

Główne atuty obiektu:

  • Wysokość hali – 8,2 m
  • wysokość pomieszczeń biurowych – 3,0 m
  • Hala wyposażona w suwnicę
  • Dostęp do bocznicy
  • Nieruchomość ogrodzona, chroniona 24 h
  • Plac manewrowy oraz parking dla tirów przy powierzchni.

Lokalizacja

Lokalizacja - Kraków

Kontakt

[contact-form 2 „Formularz ofertowy”]